КОЛОШКІЛЬНЕ ДИТИНСТВО ЗІ СВІТЛАНОЮ РОЙЗ - ВІДЕО-КУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ, ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ.

ПРОФІЛАКТИКА НАСИЛЛЯ

/Files/images/1385630425_nasilie.jpg

ВІДЕО "ЗУПИНІТЬ БУЛІНГ"

МУЛЬТФІЛЬМ "НІ БУЛІНГУ"

ВІДЕО "ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД КІБЕРБУЛІНГУ"

ВІДЕО "ЧИ СТИКАЛИСЯ ВИ З ВИПАДКАМИ БУЛІНГУ"

ВІДЕО "ПРОТИВ НАСИЛЬСТВА В РОДИНІ"

ВІДЕО "БУЛІНГ"

СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА "ЗА ТЕ, ЩО..."

ВІДЕО "ЖОРСТОКЕ ПОВОДЖЕННЯ З ДІТЬМИ" wym-1490129756821

ПРОФІЛАКТИКА СНІДУ

/Files/images/5839b724be5a8-image_1200.jpg

ВІДЕО

ВІДЕО

ВІДЕО "ОБІЙМИ МЕНЕ"

"С лицом и без лица.Прикосновение"- фильм-монолог на тему "ВИЧ,СПИД", который состоит из нескольких частей-историй. Режиссер Рубен Казарян Ruben Kazaryan, оператор Владимир Старыгин, редактор Марина Максимова, композиторы Кайрат Аубакиров и Сауле Атабекова, режиссер монтажа Алексей Кащин, видеоинженер Дмитрий Киселев, производство AURORA studio, фильм создан при поддержке РЦ по профилактике и борьбе со СПИД и Кластерным бюро ЮНЕСКО в Алматы. Проект "Право на место под солнцем" www.pravonamesto.kz

ПРОФІЛАКТИКА ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

/Files/images/10813.jpg

ВІДЕО "ЖИТТЯ НА ПРОДАЖ"

ВІДЕО "СТАНЦІЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТТЯ"

ВІДЕО "ДВІ МАЛЕНЬКИ ДІВЧИНКИ" «Дві маленькі дівчинки» – це 3-хвилинний навчальний мультиплікаційний фільм (мультфільм), показ якого вилився в інформаційну кампанію з попередження торгівлі людьми в сексуальних цілях у країнах Східної Європи. Кампанія стартувала у 2009 р. та триватиме до 2014 р. У 2013 р. кампанія стартувала і в Україні у партнерстві з Міжнародним жіночим правозахисним центром «ЛаСтрада-Україна». Сюжет фільму розповідає про долю двох молодих жінок, жорстоко обманутих людьми, яких вони любили і яким довіряли. Їх історії ілюструють два найбільш поширених шляхи потрапляння молодих жінок і дівчат до експлуатації в проституції. Фільм був розроблений британськими продюсерами Рут Бені та Меггі Бакстер на основі узагальнених образів реальних постраждалих від торгівлі людьми в сексуальних цілях, які погодились поділитись своїм досвідом з розробниками фільму. Це жительки країн Східної Європи, які постраждали від торгівлі людьми у Великій Британії. «Дві маленькі дівчинки» – навчальний мультиплікаційний фільм, який привертає увагу глядачів якісною анімацією, стилем казкової розповіді та чудовою музикою, які підводять нас до трагічних подій у житті молодих жінок та несуть серйозне повідомлення. Фільм розрахований на публічний перегляд та легко сприймається, не дивлячись на серйозність порушуваної теми.

ВІДЕО "НЕБЕЗПЕЧНА ГРА" wym-1490130174147

/Files/images/maxresdefault.jpg

"Цінуй життя!" - це навчальний анімаційний фільм. Сюжет фільму розповідає можливості живого спілкування на відміну від спілкування в соціальних мережах та пропагує цінність життя. Ролик отримав сертифікат Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України з дозволом на застосування методичних рекомендацій та відеоролику. Ролик розрахований на публічний перегляд, адресований дітям від 10 років, учнівській та студентській молоді, батькам, педагогічним працівникам, широкій громадській аудиторії.

ПРОФІЛАКТИКА ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК

/Files/images/logoBS.jpg

ВІДЕО "ПРОТИ КУРІННЯ"

ПРОФІЛАКТИКА РАСИЗМА

/Files/images/mezhetni.jpg

Соціальний відеоролик "Відмінності між людьми". Расизм і расова дискримінація підривають основи гідності людської особистості, оскільки вони націлені на те, щоб розділити людську родину, до якої належать всі народи і люди, на категорії, деякі з яких є більш гідними у порівнянні та іншими. Історія неоднократно підтверджує, що при найменшому потуранні дискримінація, расизм і нетерпимість порушують самі основи суспільства і завдають їм шкоди на протязі декількох поколінь.

ДОДАКТОВІ ВІДЕО-МАТЕРІАЛИ

МУЛЬТФІЛЬМ "МОТИВАЦІЯ СЕБЕ"

МУЛЬТФІЛЬМ "НІКОЛИ НЕ ЗДАВАЙСЯ"

МУЛЬТФІЛЬМ "ПІСОЧНИК"

МУЛЬТФІЛЬМ "ВІВЦЯ ТА ЇЇ ПОДОЛАННЯ ПЕРЕШКОД"

СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА "ДІТИ - НАШЕ ДЗЕРКАЛО"

СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА "ПРО ДІТЕЙ ТА ЗАРАДИ ДІТЕЙ"

СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА "АКТ ТУРБОТИ СТВОРЮЄ НЕСКІНЧЕННИЙ ЛАНЦЮЖОК..."

СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА "ВДАР ЇЇ"

ВІДЕО "ЗВЕРНЕННЯ ДО ВЧИТЕЛІВ"

ВІДЕО "ЛИСТ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВОСТЯМИ ПОВЕДІНКИ СВОЇМ ВЧИТЕЛЯМ"

Кiлькiсть переглядiв: 240

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.